Kuchyně je pro mnohé z nás nejdůležitějším prostorem bytu. Architekti na to nezapomněli ani při navrhování standardů kuchyní. Připravili pro vás optimálně ergonomicky řešenou kuchyni dobrého standardu, který zahrnuje i nabídku spotřebičů. V našich praktických kuchyních všude snadno dosáhnete. Budete mít dostatek úložných prostor, odkladních i pracovních ploch a bezpečně umístěné spotřebiče za ceny, které vás příjemně překvapí. Pro svou kuchyň si vyberte z pestré nabídky dvířek: od moderního vysokého lesku až ke klasické přírodní dýze. Pracovní plochu můžete mít z masivního dřeva nebo jiného kvalitního materiálu.

Kuchyně jsou navrženy z moderních a trvanlivých materiálů a všechny obsahují ucelený soubor vestavných spotřebičů, jako jsou sklokeramická varná deska, pečící trouba, integrovaná myčka nádobí a recirkulační digestoř. Korpusy linek jsou vyrobeny z laminovaných dřevotřískových desek, pracovní desky povrchově upravené odolným vysokotlakým laminátem a dvířka jsou v hladké folii s vysokým leskem nebo dekory dřeva. Sokly kuchyní jsou v dekoru broušeného nerezu. Každá kuchyňská linka dále obsahuje výsuvnou potravinovou skříň a alespoň jeden segment spodních zásuvek s plnovýsuvem. V prostoru pod dřezem budou odpadkové koše pro třídění odpadu.

Kuchyňské linky jsou navrženy v několika designových schématech, které se od sebe odlišují jak materiály dvířek a pracovních desek, tak materiály dřezů – keramika nebo nerez, a v neposlední řadě i různým druhem otevírání horních skříněk – buď klasická dvířka, nebo výklopné moduly. Různé jsou také úchytky kuchyní – ať už nerezové tyčové, obdélníkové nebo částečně hliníkové profily na hranách. U horních skříněk je u většiny bytů dále možné zvolit provedení recirkulační digestoře – bud´ formou dekorativní volně přisazené, nebo výsuvné panelové vestavěné do horních skříněk.

Kuchyňská linka dle Vašeho výběru je samostatně za Kč 118 800,- včetně DPH.
Vizualizace kuchyní