Můj dům

Co znamená dobře bydlet, zjistíte v útulném bytě s dobrým dispozičním řešením, kvalitními materiály, hezkým výhledem a dostatkem denního světla. Budete se moci pochlubit bydlením, které navrhovali přední čeští architekti.

Cesta domů pro vás bude příjemnou procházkou městským parkem s lavičkami, odpočinkovou loukou, potokem a Jezírkem. Budete trávit více času venku v parku, na předzahrádkách nebo terasách. Se Zåhradou město proniká do přírody a příroda do města. Město i příroda spolu žijí ve vzájemné symbióze. Zåhrada bude čistá, bez odpadků a prachu, klidná, bez hluku aut a šetrná k prostředí, z něhož vyrostla. Jednou budete moci Zåhradu předat budoucí generaci s čistým svědomím.

Bydlení pro mne

Čtyři architektonické ateliéry vytvořily v Zåhradě individualizované bydlení a je na vás, abyste si vybrali a umocnili svou jedinečnost osobitým charakterem bytu. Každý dům v Zåhradě je jiný a byty jsou „šité na míru“ různým životním stylům. Domy v Zåhradě nesou jména rostlin, aby odkazovaly na zahradu, která na tomto místě byla dříve a nyní se opět vrací k životu. Domy přirozeně vyrůstají z pěstěné zeleně, jako tomu bývalo v minulosti, kdy park nebo zahrada byly součástí architektury, a tak přímo navazují na historické stavby v okolí – zámek v Lysé nad Labem nebo zámek Veltrusy. Domy uspořádané do polosoukromých zón v zeleni navozují prázdninovou atmosféru, pocit bezpečí, soukromí a vytvoří podmínky pro dobré sousedské vztahy i vícegenerační bydlení.

Domy v Zåhradě mají blízko k přírodě nejen svými názvy. Jsou navrženy s maximálním ohledem k ekologii, a aby měly nízkou provozní spotřebu energie a aby ani jejich stavba nebyla zbytečnou zátěží pro životní prostředí.

Projektový tým Zåhrady
Přehled bytů