Prohlášení a podmínky

Investorem první etapy developerského projektu Zåhrada je Čtvrtá sluníčková, s.r.o., která je dceřinou společnosti MS development s.r.o.

Za veškeré informace uveřejněné na stránkách www.zahradatojezivot.cz odpovídá MS development s.r.o. jako provozovatel těchto internetových stránek.

Podmínky pro uživatele internetových stránek www.zahradatojezivot.cz jsou následující:

  • 1. MS development s.r.o., dále jen Provozovatel, je provozovatelem internetových stránek www.zahradatojezivot.cz
  • 2. Tyto podmínky pro uživatele, dále jen Podmínky, Provozovatel vydává pro účely seznámení veřejnosti se způsobem, podmínkami užívání a změnách internetových stránek uvedených v odst. č.1 těchto Podmínek.
  • 3. Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty stránek uvedených v odst. č.1 těchto Podmínek je zakázáno. Rozhodovat o změnách výše zmíněných stránek má pouze Provozovatel.
  • 4. Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel.
  • 5. Přístup k některým informacím uvedeným na internetových stránkách uvedených v odst. č.1 těchto Podmínek může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě Provozovatel nakládá s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Podmínky nakládání s osobními údaji naleznete v patičce této stránky.
  • 6. Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na těchto stránkách jsou pouze informativní povahy.
  • 7. Podmínky užívání internetových stránek uvedených v odst. č.1 Podmínek, včetně všech dalších stránek uvedených v odst. č.1 Podmínek, jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění. Dnem zveřejnění je 16. září 2010.

Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Web je plně kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích (tj. s nainstalovanými aktualizacemi k měsíci září 2010). Web byl testován pro prohlížeče Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera. Pro plnou funkčnost webu je nutná zapnutá podpora JavaScriptu a doporučen je přehrávač Adobe Flashplayer.

Minimální konfigurace: Internetový prohlížeč podporující zpracování obrázků včetně zobrazení průhlednosti pomocí tzv. Alfa kanálu. Prohlížeč musí být schopen interpretovat obsah zapsaný podle specifikace XHTML 1.0 Strict formátovaného pomocí CSS level 2.

MS Development s.r.o.
Donská 275/9
110 00 Praha 10
IČ: 62913794
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 35315

Kontaktní osoba
Jan Krajča
Tel.: +420 267 206 263
E-mail: krajca@msgroup.cz