Nová obytná čtvrť, která vyrůstá v srdci Lysé nad Labem – města s bohatou historií a malebným okolím, se stane místem pro váš lepší život. Představuje autentickou městskou enklávu – prostor pro bydlení, práci, zábavu, rekreaci, vzdělávání, péči o potřebné či kulturu a zázemí pro celoživotní bydlení, které i všední den promění ve svátek.

Základy projektu stojí na kvalitních architektonických návrzích. Nejsou to jen domy. Těm vdechnou život lidé. Možná mezi nimi najdete nové přátele. Společně dokážete víc. Zåhrada bude vaše, i vy o ní budete rozhodovat. V Zåhradě získáte bydlení bez parkujících aut a zaprášených ulic. Auta zmizí v podzemních garážových stáních. Místo ulic nebo chodníků povedou Zåhradou cesty obklopené zelení. Předzahrádky a terasy rozšíří obývací pokoj a vytvoří prostor pro setkávání v soukromí.

Nízkoenergetické bydlení šetrné k přírodnímu prostředí ušetří náklady a přinese vám zdravější život. Součástí čtvrti bude také Pasáž s obchody, poštou, zdravotnickým zařízením, restaurací, kavárnou, společenským sálem a bazénem. Prostředí i vybavenost umožní aktivity relaxační nebo sportovní, zprostředkuje společenské i kulturní zážitky všem – obyvatelům Zåhrady, města i okolí. Zåhrada vám nabídne ještě víc – služby pro domácnost i volný čas. Zåhrada vytvoří rámec pro vaše prožitky, ochrání vaše soukromí a dopřeje vám pocit sounáležitosti s místem i jeho obyvateli. Poskytne, co potřebujete; nabídne, co jste si přáli.