Společně nám to jde lépe

Zåhrada je oáza pro váš příjemný život. Chrání vaši jedinečnost a dává prostor pro sdílení. V Zåhradě se odehrává koloběh života. Patřit sem je dobrý pocit.

Zåhrada je tu pro všechny. Je jí jedno, odkud kdo přichází. Vítá obyvatele všech věkových kategorií i různých národností. Jedinými kritérii jsou slušnost, odpovědnost, spravedlnost a poctivost. Zåhrada nedělá rozdíl mezi svými obyvateli a ostatními. Samozřejmostí jsou bezbariérové byty i přístup do Pasáže. V několika domech naleznete kluby, které ale nejsou jen pro děti. Můžete tu pořádat oslavy, hrát ping-pong nebo společně sledovat zajímavý televizní program. Je jen na vás, co si vyberete. Klub bude vybaven toaletou, umyvadlem a přípravou pro kuchyňský kout. V místě, kde se všichni znají, se nemusíte bát o své děti ani o sebe. Sousedé si přece pomáhají. Zåhrada je vaše, můžete se o ni starat společně, ona se vám odmění. Můžete mnoho, nemusíte nic.

V Zåhradě se budete nudit jen tehdy, když budete chtít. V Pasáži bude pro účely pořádání kulturních akcí, zajistění vzdělávacích, relaxačních a sportovních aktivit připraven multifunkční sál. Společné zážitky spojují.