Relax Hotel

Relax Hotel v Pasáži bude sloužit jako moderní ubytovací zařízení návštěvníkům Lysé nad Labem. Bezbariérový hotel, který je dimenzován jako tříhvězdičkový, nabídne hostům ubytování v celkem čtyřiceti pokojích rozmístěných ve dvou patrech.

Provoz hotelu bude využívat součinnosti s nabídkou služeb v Pasáži. Hotel nepotřebuje svůj vlastní gastronomický provoz, protože bude využívat restauraci v Pasáži. Může svým hostům nabídnout i sportovní vyžití v bazénu s aquaparkem a v letních měsících odpočinek na Sluneční terase, ale také fitness, saunu, perličkovou koupel a mnoho dalšího. Víceúčelový sál v Pasáži vybízí ke společenským akcím pro hotelové hosty, konání svateb a oslav, ale také obchodních akcí nebo k pořádání kongresů či firemních školení. Tento sál umožňuje jako jeden z mála také prezentaci nových modelů automobilů nebo zemědělských strojů.

Půvabná krajina v okolí je v létě ideálním místem pro pěší turistiku a prakticky po celý rok pro cyklistiku. Nabízí se proto provozování půjčovny sportovního vybavení. Přímo ve městě i v okolí Lysé nad Labem je dostatek lákavých turistických cílů. Hotel zaplní mezeru v infrastruktuře turisticky i rekreačně atraktivní oblasti.

Relax Hotel ve 3. patře Pasáže
Relax Hotel ve 4. patře Pasáže