Práce a podnikání v Zåhradě

Zåhrada je místo, kde můžete trávit volný čas, ale také podnikat nebo pracovat. Příležitostí bude mnoho a nejen v Pasáži, ale i v jednotlivých domech vybavených nebytovými prostory k podnikání. Je to výzva nejen pro obyvatele Zåhrady, ale také pro místní i lidi ze širokého okolí.

Pokud byste chtěli v Zåhradě žít i podnikat, můžete mít obchod nebo kancelář přímo v domě, nebo dokonce u svého bytu. Ať se rozhodnete jakkoli, Zåhrada vám poskytne k práci nebo podnikání řadu výhod a služeb.

Uvažujete o změně zaměstnání? Nechcete do práce dojíždět? Zåhrada je vaše příležitost. Postupně zde vznikne celá řada pracovních míst, z nichž si můžete vybírat a kde najdou uplatnění nejrůznější profese. V Pasáži otevřou Relax Hotel, bazén s aquaparkem, pošta, obchod s potravinami, tržiště, rehabilitační služby a přibudou také ordinace lékařů. Mnoho záleží také na vynalézavosti podnikatelů. V Pasáži i nebytových prostorech některých domů v Zåhradě mohou nabízet své zboží nebo služby. Novou práci u nich můžete najít třeba právě vy.