Co jinde nenajdete

Zåhrada znamená prázdniny každý den. V Zåhradě najdete vše na jednom místě – služby, zábavu, sportovní vyžití, relaxaci, lékařskou péči, poštu, obchody.

Centrum služeb zajistí bezproblémový život v Zåhradě i provoz Pasáže a vás vyjde jeho jednotná správa levněji. Využívá soužití obyvatel Zåhrady k uspokojení poptávky služeb.

Obyvatelé mohou snadno jeden druhému ušetřit čas i peníze vzájemně výhodnou výměnou služeb nabízených prostřednictvím Centra služeb na intranetových nástěnkách v kuchyni každého bytu. Díky ní budete v přímém spojení také s obchody, restauracemi, poskytovateli služeb v Pasáži i mimo ní, nebo s vašimi sousedy. Potřebujete vyvenčit psa, když jste v zaměstnání? Pohlídat děti? Umýt auto? Vyžehlit? Díky Centru služeb snadno najdete pomoc v sousedství. Ke svému bytu získáte navíc kartu. S ní se stáváte členem Klubu Zåhrada a s její pomocí můžete jednoduše čerpat služby a péči z nabídky Centra služeb a Pasáže za výhodné ceny. Budete si moci vybrat, co vám nejlépe vyhovuje. Budete mít blízko na poštu, nákup, k lékaři nebo do bazénu. Zåhrada vytváří také ideální podmínky k podnikání nebo práci, ať již v Pasáži nebo v některém z nebytových prostorů v obytných domech přístupném z parteru.