Všechno, co potřebujete pro sebe, svou rodinu, péči o domácnost i volný čas, je v Zåhradě na dosah. Centrum služeb využívá soužití obyvatel Zåhrady k uspokojení poptávky služeb. Obyvatelé si mohou snadno pomoci ušetřit čas i peníze vzájemně výhodnou výměnou služeb nabízených prostřednictvím Centra služeb na intranetové nástěnce. Díky připojení k intranetu na LCD panelu v kuchyni budete mít přehled. Umožňuje vám kdykoli kontaktovat Centrum služeb, kde si můžete objednat například úklid, žehlení, drobné práce nebo opravy v bytě, zajistit hlídání dětí a mnoho dalšího.

Rádi sportujete? V budově Pasáže bude otevřen plavecký bazén s toboganem. Uvolnění vám poskytne perličková koupel, sauna, solárium, fitness, rehabilitační masáže. Za letních dní můžete odpočívat na Sluneční palubě, kde budou pro děti připraveny další vodní atrakce. Dospělí i děti mohou sportovat také ve víceúčelovém sále. Chcete se bavit? Zåhrada má něco i pro vás. V prostorách Pasáže vznikne galerie, ve víceúčelovém sále se budou konat společenské události, koncerty a přednášky.

Zåhrada je autentické prostředí, kde mají své místo i senioři a lidé se zdravotním omezením – proto je Zåhrada bezbariérová. Centrum pro ně připravilo obsluhované bydlení, které doplnilo o profesionální pečovatelskou službu, zdravotní péči a rehabilitace. V Zåhradě se setkáte s lidmi, kteří vyznávají stejné hodnoty. Možná si mezi nimi najdete nové přátele. Společně se sousedy i s námi – Centrem služeb - se vám o Zåhradu bude lépe pečovat a jednou ji budete moci předat další generaci s čistým svědomím.