Zåhrada žije

Zåhrada je splněný sen. Sen o klidném místě, o domech, které mají svou tvář. Sen o spokojeném životě mimo ruch velkoměsta a přesto v centru, kde je vše na dosah. Sen o lidech, kteří se nespokojí s průměrem a chtějí víc. Zåhrada je místo s příběhem. Ten svůj zde můžete začít psát i vy.

Zasloužíte si víc. Zåhrada vám vychází vstříc. Nabízí výhody, úspory a řadu služeb narůstající s postupem výstavby. Chcete vědět víc? Domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

Jak se žije v Zåhradě

Bydlení v Zåhradě o vás něco vypovídá. Že se máte k světu. Život vás baví se vším, co přináší. Tím, že jste si vybrali Zåhradu za svůj domov, jste zvolili dynamický životní styl. Bydlení v Zåhradě je hra. Pojďte si hrát. Pravidla znáte – slušnost, odpovědnost, spravedlnost, poctivost. Ostatní je na vás. Řiďte se svou fantazií.

Centrum služeb vám zajistí bezproblémový život, provoz Pasáže i cenově výhodnější jednotnou správu Zåhrady. Využívá soužití obyvatel Zåhrady k uspokojení poptávky vybraných služeb. Obyvatelé si mohou snadno pomoci ušetřit čas i peníze vzájemně výhodnou výměnou služeb zprostředkovanou Centrem služeb na intranetové nástěnce. Potřebujete vyvenčit psa, když jste v zaměstnání? Pohlídat děti? Umýt auto? Vyžehlit? Díky Centru služeb snadno najdete pomoc v sousedství. Máte nápad, jak život v Zåhradě obohatit? Sem s ním! Chybí vám v Zåhradě něco? Řekněte nám to. Společně to vyřešíme. Na Zåhradě nám záleží, stejně jako vám. Staňte se přáteli nebo členy Klubu Zåhrada. Přispějte svými nápady na blog nebo sledujte profil Zåhrady na Facebooku. Blog nebo Facebook je pro navazování kontaktů ideální prostředí.